Bartłomiej Sutt

bane www UC24

logo CFN

Uczestnicy Universitas Cantat 2024

 

Bartłomiej Sutt
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Warszawa, POLSKA

bsutt 

Bartłomiej Sutt

 http://bartlomiej.sutt.eu

 

Bartłomiej Sutt urodził się 14 października 1998 w Gdańsku. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w wieku 7 lat i od tego momentu muzyka stała się nieodzowną częścią jego życia.
Po 12 latach edukacji w Szkole Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku pod kierunkiem profesora i zarazem taty – prof. dr. hab. Piotra Sutta. Dzięki Stypendium Naukowemu Prezydenta miasta Gdańska im. Gabriela Daniela Fahrenheita Bartłomiej kontynuował swoją muzyczną edukację w The Royal Danish Academy of Music w klasie prof. Gerta Mortensena. Dzięki programowi Erasmus po dwóch latach w Kopenhadze Bartłomiej udał się do Strasburga, aby pod okiem jednego z najznamienitszych perkusistów naszych czasów, prof. Emmanuela Séjourné’a, spędzić cały rok, ucząc się w Haute École des Arts du Rhin Strasbourg. Od października 2020 r. Bartłomiej Sutt jest studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie dr. hab. Miłosza Pękali.
Dzięki swoim licznym osiągnięciom na konkursach, festiwalach i aktywnemu koncertowaniu w Polsce i za granicą został on uhonorowany stypendiami, takimi jak:

• Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego „Młoda Polska”
• Stypendium Naukowe Prezydenta miasta Gdańsk im. Gabriela Daniela Fahrenheita
• Gdańskie Stypendium Artystyczne „Młody Gdańszczanin”

Grand prix oraz nagrody i miejsca zajęte na międzynarodowych konkursach dały mu szansę na współpracę z wieloma artystami i kompozytorami, takimi jak: les Percussions de Strasbourg, Anders Astrand, prof. Emmanuel Sejourne, prof. John H. Beck, Piotr Komorowski, Kirsten Milenko, Bohdan Riemer oraz prof. John Wooton. Jako młody artysta przykłada on wielką wagę do poznawania trendów panujących w muzyce i bycia z nimi na bieżąco, dlatego właśnie udziela się na festiwalach muzyki współczesnej, takich jak PULSAR czy Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA, dzięki czemu czynnie wspomaga rozwój muzyki współczesnej, bez której nasz muzyczny świat nie miałby szans na dalszy rozwój.

 

umcf

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina POLSKA

ORGANIZATORZY

logotyp poziomy UAM kolor RGB  Logo Chór Kameralny Logo Srowarzyszenie

WSPÓŁORGANIZATORZY

logo herb pion sww kolor

 

WSPÓŁFINANSOWANE
mkidn     wspolfinansowane 01b.2040036804

DARCZYŃCA
DARCZYNCA

SPONSOR
Aquanet

 

PATRONAT MEDIALNY

  TVP3 Poznan podst kolor  MANUAL PR 2  Radio Poznan POZIOM CMYK  radio afera logo www  EMAUS logo kolor  ZU logo CMYK Druk  logo kultura  IKS logo 2024

 

WSPÓŁPRACA

Amadeus polski  MKDIN W logo herb poziom sww kolor pchch logo wykadrowane 01  CFN Logo  ENG LOGO POZIOM  Bergerault 01  MDfilm logo 2020 color  Pobiedziska pok logo ICF Murowana  WP A UAM logo  chortownia eng  KORNICKICHOR  PARAFIAPWWS  Gniezno

KONTAKT

Dyrektor Festiwalu: Prof. Krzysztof Szydzisz
tel.: +48 608 30 70 30
Wicedyrektor Festiwalu: Prof. UAM dr hab. Joanna Piech–Sławecka
tel.: +48 604 525 554

CODE

Biuro Festiwalu  adres
Collegium Martineum, ul. Św. Marcin 78,
61-809 Poznań, Poland

www: www.cantat.amu.edu.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ORGANIZATORZY

Logo Chór Kameralnylogo UAM Logo Srowarzyszenie 

PARTNER PROJEKTU

CFN LogoChoral Festival Network
the international network
for choral competitions and festivals