Uczestnicy 2015

Orkiestra Barokowa Akademii Muzycznej w Poznaniu , Polska
Kierownik artystyczny: Jarosław Thiel

Orkiestra Barokowa Akademii Muzycznej w Poznaniu

Orkiestra Barokowa Akademii Muzycznej w Poznaniu powstała w roku 2008 jako naturalne rozszerzenie działalności Zakładu Instrumentów Historycznych. Formacja daje możliwość rozwoju studentów pod kątem realnej przyszłości zawodowej, zetknięcia się z rzeczywistą pracą muzyka, pozwala na współpracę z profesjonalnymi artystami, poruszającymi się w kręgu zagadnień wykonawstwa historycznego. Repertuar orkiestry rozciąga się od małoobsadowych utworów II połowy XVII wieku aż po rozbudowane opery z połowy wieku XVIII. Zespół poprzez współpracę międzywydziałową, jak również między różnymi instytucjami, występuje nie tylko w murach uczelni, ale także w znanych salach koncertowych Poznania i Polski. Kierownikiem artystycznym orkiestry jest Jarosław Thiel.

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, Polska

Uczestnicy Universitas Cantat 2015

logo UAM  Logo Chór Kameralny Logo Srowarzyszenie

WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW

MKiDN  samorzad WLKP  poznan Logo UE logo UAM
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego,
nazwa zadania: WeBEUnited - West-Balkan and Europe united, Musical Synergies for Young Artists - Polska/Macedonia.

PATRONAT MEDIALNY

TVP KULTURA     TVPPoznan    iks    chortownia pl   poznan  Nasz Głos Poznański Radio Poznan PION CMYK na biaaym tle

pchch logo   CKZ   the piano house Logo EMJ   DK RONDO ICF Murowana

CODE

logo UAM Logo Srowarzyszenie Logo Chór Kameralny

Współfinansowane ze środków

Logo UE

#poznanwpiera
Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.