OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHÓRÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

logo UX

logo UC - 2022

pod patronatem Universitas Cantat 2017

Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Nowy Świat 28-30, 62-800 Kalisz (sobota, 27 maja 2017)

Zakład Edukacji Muzycznej WP-A UAM ogłasza konkurs dla młodzieżowych chórów jednorodnych i mieszanych. Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkół Średnich 2017 prowadzony będzie pod patronatem Międzynarodowego Festiwalu Chórów Uniwersyteckich Universitas Cantat 2017.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły chóralne z terenu Polski, liczące powyżej 15 osób, działające przy liceach, technikach oraz innych placówkach kulturalno – oświatowych zrzeszających młodzież, z wyłączeniem szkół muzycznych. Konkurs przewidziany jest dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat. Chóry oceniać będzie Jury, złożone z doświadczonych chórmistrzów, dyrygentów chórów uniwersyteckich i akademickich z różnych ośrodków w Polsce.

Konkursowe zmagania zaplanowano na 27 maja. Na zgłoszenia, które w szczegółach opisuje Regulamin (poniżej), organizatorzy czekają do 1 kwietnia. W załączeniu znajduje się Karta zgłoszenia.

Dodatkowych informacji gotowi są udzielić:

dr Joanna Piech – Sławecka, tel. 604 525 554, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Krzysztof Niegowski, tel. 605 069 848, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA [Plik pdf]

REGULAMIN Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Szkół średnich 2017 UAM-Kalisz [Plik pdf]

Źródło: https://wpa.amu.edu.pl

CODE