OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHÓRÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

pod patronatem Universitas Cantat 2017 


Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Nowy Świat 28-30, 62-800 Kalisz (sobota, 27 maja 2017)

Zakład Edukacji Muzycznej WP-A UAM ogłasza konkurs dla młodzieżowych chórów jednorodnych i mieszanych. Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkół Średnich 2017 prowadzony będzie pod patronatem Międzynarodowego Festiwalu Chórów Uniwersyteckich Universitas Cantat 2017.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły chóralne z terenu Polski, liczące powyżej 15 osób, działające przy liceach, technikach oraz innych placówkach kulturalno – oświatowych zrzeszających młodzież, z wyłączeniem szkół muzycznych. Konkurs przewidziany jest dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat. Chóry oceniać będzie Jury, złożone z doświadczonych chórmistrzów, dyrygentów chórów uniwersyteckich i akademickich z różnych ośrodków w Polsce.

Konkursowe zmagania zaplanowano na 27 maja. Na zgłoszenia, które w szczegółach opisuje Regulamin (poniżej), organizatorzy czekają do 1 kwietnia. W załączeniu znajduje się Karta zgłoszenia.

Dodatkowych informacji gotowi są udzielić:

dr Joanna Piech – Sławecka, tel. 604 525 554, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
dr Krzysztof Niegowski, tel. 605 069 848, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA [Plik pdf]

REGULAMIN Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Szkół średnich 2017 UAM-Kalisz [Plik pdf] 

 

Źródło: https://wpa.amu.edu.pl


KONTAKT

 

Dyrektor Festiwalu
prof. Krzysztof Szydzisz
tel.: +48 608 30 70 30


Wicedyrektor Festiwalu
dr Joanna Piech-Sławecka
tel.: +48 604 525 554

 

Biuro Festiwalu  adres
ul. Św. Marcin 78, 61-809 Poznań, Poland

www: www.cantat.amu.edu.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


ORGANIZATORZY

 

Współfinansowane ze środków

 

 

PARTNER PROJEKTU

European Music festival for Young People in Neerpelt