OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHÓRÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

bane www UC24

UC24 mobile

pod patronatem Universitas Cantat 2017

Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Nowy Świat 28-30, 62-800 Kalisz (sobota, 27 maja 2017)

Zakład Edukacji Muzycznej WP-A UAM ogłasza konkurs dla młodzieżowych chórów jednorodnych i mieszanych. Ogólnopolski Konkurs Chórów Szkół Średnich 2017 prowadzony będzie pod patronatem Międzynarodowego Festiwalu Chórów Uniwersyteckich Universitas Cantat 2017.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły chóralne z terenu Polski, liczące powyżej 15 osób, działające przy liceach, technikach oraz innych placówkach kulturalno – oświatowych zrzeszających młodzież, z wyłączeniem szkół muzycznych. Konkurs przewidziany jest dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat. Chóry oceniać będzie Jury, złożone z doświadczonych chórmistrzów, dyrygentów chórów uniwersyteckich i akademickich z różnych ośrodków w Polsce.

Konkursowe zmagania zaplanowano na 27 maja. Na zgłoszenia, które w szczegółach opisuje Regulamin (poniżej), organizatorzy czekają do 1 kwietnia. W załączeniu znajduje się Karta zgłoszenia.

Dodatkowych informacji gotowi są udzielić:

dr Joanna Piech – Sławecka, tel. 604 525 554, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Krzysztof Niegowski, tel. 605 069 848, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA [Plik pdf]

REGULAMIN Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Szkół średnich 2017 UAM-Kalisz [Plik pdf]

Źródło: https://wpa.amu.edu.pl

logo UAM  Logo Chór Kameralny Logo Srowarzyszenie

WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW

MKiDN  samorzad WLKP  poznan Logo UE logo UAM
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego,
nazwa zadania: WeBEUnited - West-Balkan and Europe united, Musical Synergies for Young Artists - Polska/Macedonia.

PATRONAT MEDIALNY

TVP KULTURA     TVPPoznan    iks    chortownia pl   poznan  Nasz Głos Poznański Radio Poznan PION CMYK na biaaym tle

pchch logo   CKZ   the piano house Logo EMJ   DK RONDO ICF Murowana

CODE

logo UAM Logo Srowarzyszenie Logo Chór Kameralny

Współfinansowane ze środków

Logo UE

#poznanwpiera
Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.